Допомога з роботою в Німеччині

Цікавить допомога з пошуком роботи в Німеччині для студентів? Ви потрапили на сервіс, який співпрацює з авторитетними німецькими компаніями, має досвід в якісному обслуговуванні клієнтів та оперативній організації їх виїзду за кордон. З нами Ви зможете швидко та без зайвих особистих турбот відправитися за кордон на добре оплачувану працю с хорошими умовами.

Агентство Opekun спеціалізується на влаштуванні українських жінок (хоча для чоловіків такі вакансії також доступні) на місце доглядальниць. Це фізично не важка робота – Вам потрібно лиш вести базовий догляд за людиною похилого віку (підтримувати гігієну тіла, одягу, контролювати збалансованість харчування) та слідкувати за вчасним прийомом ліків. В деяких випадках роботодавці висувають вимоги по необхідності прибирати квартиру і готувати. При цьому робота опікуном завжди передбачає повне утримання найманця (житло, харчування).

Хочете влаштуватися на роботу в Німеччині на три 3 місяці? Ми можемо допомогти

Для жінок робота по догляду в Німеччині є оптимальним варіантом з багатьох причин – відсутність фізичних навантажень, висока оплата, виключення додаткових витрат на власне утримання. Те саме стосується і студентів, які отримують можливість на час канікул побувати в новій країні, отримати хороший досвід і добре підзаробити. Звертайтеся для обговорення деталей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up