Як легально працювати в Німеччині

Ми тривалий час співпрацюємо з іноземними компаніями, постійно слідкуємо за змінами законодавства і добре знаємо, як офіційно працювати в Німеччині. Навіть малокваліфікована робота в цій економічно розвиненій державі оплачується значно вище, ніж в Україні. Це приваблює колосальну кількість наших співвітчизників. Ви можете в любий час звертатись до нас, щоб безкоштовно отримати компетентну консультацію.

Цікавитесь, як українцям працювати в Німеччині?

На сайті компанії Оpekun розміщена достовірна інформація по тематичних питаннях. Наприклад, багатьох цікавить можливість отримати роботу в Німеччині, що спонукає дізнаватися про те, як можна легально працювати в цій країні. Якщо передбачається трудова діяльність більше трьох місяців, то обов’язковою умовою є отримання робочої візи. Ми готові допомогти Вам в оформленні всіх необхідних документів та вирішенні організаційних питань щодо переїзду. Якщо виникне потреба в уточненні деяких моментів, телефонуйте чи пишіть до нас.

Робота в Німеччині для жінок на 2018 рік, яку ми пропонуємо, передбачає догляд за людьми похилого віку, проведення деяких маніпуляцій (за призначенням лікаря), гігієнічних процедур, приготування їжі, прибирання помешкання. Всі деталі обговорюються ще до підписання контракту, що здійснюється на території України. Це означає, що при взаємодії з нами, Ви отримуєте повні гарантії і абсолютну впевненість успішного працевлаштування за кордоном.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up