Як поїхати за кордон на роботу

Шукаєте інформативні поради про те, як поїхати за кордон на роботу? У нас Ви отримаєте не тільки цінні рекомендації, але й практичну допомогу – з підбором надійної вакансії, організацією переїзду та підтримкою на час перебування поза домом.

Компанія Opekun спеціалізується на працевлаштуванні українців в Німеччині. Ми співпрацюємо з авторитетними німецькими компаніями та шукаємо вакансії опікунів для людей похилого віку. Обов’язки не передбачають великих навантажень, а серед вимог до претендентів – володіння мовою на базовому рівні та позитивні особисті якості (чуйність та уважність у ставленні до свого підопічного). Якщо у Вас є досвід по догляду чи медична освіта, то можна розраховувати на вищі ставки по оплаті. Гарний бонус до достойної зарплатні – відсутність витрат на проживання та харчування (це все забезпечується роботодавцем).

Думаєте, куди краще поїхати на роботу за кордон? Обирайте найбільш високорозвинену країну Європи

З нами Вам вдасться успішно поїхати за кордон, працювати на оптимальних умовах та позбавитися турбот, як вирішити те чи інше організаційне питання для надійного влаштування. Всі пропоновані нами вакансії від перевірених фірм, документи готують співробітники сервісу, а договір підписується ще в Україні. Прописані в ньому положення чітко виконуються роботодавцем. Ми підбираємо виключно легальну роботу а кордоном для жінок, чоловіків та студентів. Діючи через наш сервіс, Ви виключаєте для себе будь-які ризики та отримуєте змогу в найкоротші терміни відправитися на заробітки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up