Робота опікуном в Німеччині

Ми займаємось офіційним працевлаштуванням українців в Німеччині на роботу опікуном. Це хороший шанс успішно виїхати за кордон, отримати цінний досвід, побачити світ та підзаробити грошей. Вимоги до претендентів на такі вакансії досить лояльні, а оплата хороша – від 800 евро без знання мови та досвіду з повним утриманням від роботодавця (забезпечення житлом та харчуванням). Якщо є потреба підтягнути мову, аби більш впевнено відчувати себе в чужій країні, то в нас є оптимальне рішення – поки працівники сервісу Opekun будуть готувати необхідні документи, Ви зможете пройти наші онлайн-курси і отримати базові знання.

Цікавить робота в Німеччині без візи? Ми організуємо виїзд по біометрії

Якщо Ви хотіли б для початку зорієнтуватися в обстановці та вигоді умов, то скористайтеся можливістю виїхати на роботу опікуном без візи – терміном до трьох місяців по біометричному паспорту. Якщо далі буде бажання продовжувати, то ми допоможемо з відкриття робочої візи або узгодженням праці вахтовим методом – три через три місяці.

Робота в Німеччині по догляду для жінок, напевно, кращий спосіб влаштування. Вам доведеться виконувати звичні для себе справи по господарству і слідкувати за похилою людиною. Як свідчать відгуки наших клієнтів, це не передбачає важких навантажень, а підопічні зазвичай дуже приємні люди, з якими вдається налагодити хороші відносини.

Терміново потрібна робота в Німеччині? За нами Ви зможете виїхати в найкоротші терміни

У нас завжди є актуальні свіжі вакансії, тому ми швидко підберемо для Вас хороші варіанти і допоможемо вирішити організаційні питання. Робота в Німеччині підшукується та узгоджується без передоплати, тому для Вас немає жодних ризиків. Працевлаштування офіційне з підписанням договору в Україні і оплатою на картку. Чекаємо звернень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up