Робота в Європі для українців

Офіційна робота в Європі – чудовий шанс для українців покращити своє фінансове становище, отримати цінний досвід та побачити нові країни з більш високим рівнем життя. Ви можете поїхати на будь-який необхідний термін (до трьох місяців, якщо по біометричному паспорту), а також узгодити оптимальний порядок праці – наприклад, вахтовим методом три через три місяці. Часто для жінок, які не готові надовго лишати родину, це хороший варіант. При цьому забезпечується стабільний високий прибуток і лишається час на близьких.

При супроводі команди Opekun для Вас виключаються ризики отримати гірші умови роботи, ніж очікувалось, а також  будь-які затримки з виїздом чи незрозумілі моменти в документах. Ми оперативно вирішуємо організаційні питання та забезпечуємо для своїх клієнтів безкоштовний переїзд до місця призначення. Договір на працевлаштування підписується в Україні, а за рахунок того, що ми співпрацюємо з перевірними німецькими компаніями, всі його умови чітко виконуються.

У нас завжди є свіжі вакансії роботи в Європі, тому звертайтеся для їх розгляду та підбору найбільш вигідних. З нами Ви отримаєте гарне місце і в комфортних умовах зможете виконувати свої обов’язки. Чекаємо звернень для уточнення деталей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up