Робота в Європі по безвізу

Ви знаходитесь на сайті компанії по підбору роботи в Європі для чоловіків та жінок по безвізу. Ми займаємось працевлаштуванням українців на місця опікунів для людей похилого віку. Такі послуги високо оплачуються, а до претендентів висуваються лояльні вимоги. Мовою достатньо володіти на базовому рівні, досвід і освіта не обов’язкові (хоча їх наявність вітається, а також позитивно впливає на тарифи оплати), а серед важливих особистих якостей – відповідальність та чуйність по відношенню до підопічного. Окрім ведення догляду за похилою людиною, в деяких випадках потрібно підтримувати чистоту в домі та готувати. При цьому Вам безкоштовно надається житло та забезпечується харчування. Робота для українців в Європі офіційна – з підписанням договору в Україні та оплатою на картку.

Підбираємо роботу в Європі від надійних фірм

Сервіс Opekun має налагоджені зв’язки з німецькими компаніями, тому гарантує совісність роботодавців та виконання ними всіх зазначених у договорі пунктів. Ви зможете без важких фізичних навантажень отримувати хорошу платню,  за рахунок чого покращите своє фінансове становище та допоможете близьким. Поїздка за кордон принесе Вам новий цінний досвід та можливість побувати в красивих європейських містах, зарядитися новими враженнями.

Влаштуватися на роботу в Європі можна без візи – поїдете на термін до 3 місяців, щоб оцінити обстановку, а далі ми допоможемо оформити документи для більш тривалого перебування. Чекаємо Ваших звернень для обговорення деталей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up