Робота в Німеччині без знання мови

Цікавить робота в Німеччині для українців, проте важлива умова – без знання мови? Ми можемо запропонувати для Вас добре оплачувані вакансії з лояльними вимогами до претендентів. Для жінок-українок – це найбільш оптимальний варіант. Якщо ведення домашнього господарства (прибирання і приготування їжі) не приносить для Вас складнощів, а також є хоча б мінімальний досвід в догляді за дітьми чи бабусями/дідусями, то пропозиція – те, що потрібно.

Наша компанія Opekun займається працевлаштуванням українців в Німеччині на місце доглядальниць за людьми похилого віку. Ми співпрацюємо лиши з перевіреними офіційними компаніями, а договір підписується ще в Україні. З нашим супроводом Ви будете відправлятися за кордон з повною впевненістю в тому, що отримаєте обумовлені умови праці, оплати і проживання. Самостійний виїзд і пошук роботи загрожує зайвою втратою часу, а також ризиком виявитися обманутими. З нами у Вас не буде додаткових організаційних турбот, адже всі питання з підготовкою документів і забезпеченням переїзду (який виявиться для Вас безкоштовним) – вирішуються нашими співробітниками.

Потрібна робота для українців в Німеччині в 2018 році? Звертайтеся для консультацій

Робота в Німеччині по догляду для жінок є найкращим варіантом працевлаштування. Для виконання базових обов’язків не доведеться прикладати великих фізичних зусиль, а серед важливих переваг – відсутність витрат на харчування і оренду житла. Це забезпечується роботодавцем, а Вам необхідно лиш відповідально виконувати поставлені завдання і проявляти чуйність до людини старшого віку. Чекаємо Ваших звернень для обговорення деталей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up