Робота в Німеччині по контракту

Цікавить надійна і добре оплачувана робота в Німеччині по контракту? Ми займаємось працевлаштуванням громадян України виключно офіційно. Ще не території Батьківщини  Ви підпишете договір, а оплата буде здійснюватися на картку. Наша компанія має налагоджене партнерство з перевіреними німецькими фірмами, а тому гарантує добросовісність роботодавців та виконання ними всіх описаних в контракті умов. Ви зможете претендувати на високу оплату праці та бути впевненими в комфорті проживання в чужій країні. В домі підопічного для Вас буде виділена окрема кімната, а харчування забезпечується за його рахунок.

Робота в Німеччині по догляду для жінок є найбільш оптимальним рішенням з багатьох причин. По-перше, фізично це не передбачає жодних складнощів, а обов’язки охоплюють лише виконання домашніх справ та базових процедур по догляду за людиною похилого віку. По-друге, достойна зарплатня супроводжується відсутністю витрат на власне утримання.

Хочете працювати в Німеччині? Чудовий вибір країни

Компанія Opekun має багаторічний досвід у влаштуванні українців на кордоном і підтверджує, що в Німеччині чи не найкращі умови для достойного заробітку і комфортного проживання. У нас завжди є актуальні вакансії, тому звертайтеся для їх розгляду і уточнення поточних деталей. Будемо раді допомогти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up