Робота за кордоном для українців

Для українців все актуальнішою стає потреба в добре оплачуваній роботі за кордоном, проте більшість наших громадян сподіваються на успішне влаштування без знання мови. Насправді це цілком реально, і ми можемо Вам в цьому допомогти.

Компанія Opekun займається підбором вакансій опікуна для людей похилого віку. В даному випадку суворих вимог до рівня володіння іноземною немає – вистачить базових знань. Освіта та досвід також не обов’язкові, проте їх наявність вітається та краще оплачується. Серед основних завдань доглядальниці – допомагати підопічному в дотриманні особистої гігієни, слідкувати за вчасністю та порядком прийому ліків, а в деяких випадках ще прибирати в квартирі та готувати їжу. Зі сторони роботодавця безкоштовно надається житло (окрема кімната) і виділяються кошти на продукти харчування.

Потрібна хороша робота за кордоном? В нас є цікаві варіанти

Ми пропонуємо виключно легальну роботу за кордоном для жінок. Договір узгоджується та підписується в Україні, а дотримання всіх його пунктів гарантується. Наші менеджери зроблять все можливе, аби домовитися за максимально можливу у Вашому випадку платню та найшвидше організувати виїзд.

У нас є актуальні для українців вакансії на 2018 рік, тому звертайтеся для розгляду конкретних варіантів роботи за кордоном і обговорення поточних формальних моментів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up