Що потрібно щоб поїхати за кордон

Цікавить, що потрібно, щоб поїхати на роботу за кордон? Ми допомагаємо з працевлаштуванням в Німеччині, а серед основних вимог:

  • базовий рівень володіння мовою (вивчити ази можна на наших онлайн-курсах за час підготовки документів);
  • позитивні особисті якості та готовність сумлінно виконувати поставлені роботодавцем завдання;
  • бажання щось змінювати та активно рухатися в напрямку успішного влаштування за кордоном.

Компанія Opekun підбирає вакансії доглядальниць за людьми похилого віку. Для українських жінок це хороший варіант непогано заробити без значних фізичних навантажень. Вам доведеться займатися звичними домашніми справами і приділяти час догляду за своїм підопічним (вид завдань залежить від стану людини). В основному обов’язки включають: допомога в підтримці особистої гігієни, забезпечення якісного та своєчасного харчування, контроль прийому ліків.

Хочете дізнатися, що потрібно, щоб поїхати за кордон без візи? Заручитися нашою підтримкою

Ми легко можемо організувати виїзд на роботу по біометричному паспорту. Так Ви оціните пропоновані умови, зрозумієте, чи підходить Вам такий тип працевлаштування, а при бажанні – далі продовжите поїздки. Таким чином, серед основного, що потрібно, щоб поїхати за кордон по безвізу – біометрія і Ваше бажання. Ми підберемо вакансію через перевірену фірму, узгодимо хороші ставки по платні та забезпечимо переїзд до місця призначення.

З нами робота за кордоном для жінок легальна у всіх випадках. Договір підписується в Україні, а його умови чітко виконуються іншою стороною. Чекаємо Вас для обговорення деталей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up