Виїзд в Німеччину на роботу

Цікавить швидкий та грамотно організований виїзд на роботу в Німеччину? Тоді можете бути впевнені, що саме на цьому ресурсі Вам нададуть якісну допомогу. Ми спеціалізуємось на підборі вакансій по догляду за людьми похилого віку, оперативно вирішуємо всі організаційні моменти та сприяємо надійному влаштуванню наших громадян в Європі з довгостроковими перспективами.

Компанія Opekun має зв’язки з перевіреними німецькими компаніями, що гарантує добросовісність роботодавців і виконання ними умов договору. Контракт узгоджується і підписується ще на території України, тому для Вас немає жодних ризиків. Далі наші співробітники підготують документи, організують переїзд до місця призначення (за наш кошт) та забезпечать для Вас інформаційну підтримку протягом всього часу перебування за кордоном.

Плануєте виїзд в Німеччину по біометричному паспорту? Ми допоможемо

Якщо Ви хочете оцінити умови роботи в Німеччині по догляду для жінок та не поспішаєте відкривати візу, то оптимальний варіант – перший час поїхати по біометрії. Якщо все влаштує та буде бажання продовжувати поїздки, то ми посприяємо успішному оформленню робочої візи. Чекаємо Вас для обговорення деталей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up