Виїзд за кордон на роботу

Налаштовані на виїзд на роботу за кордон у 2018 році? Тоді Ви потрапили по правильній адресі. Саме на даному сервісі вдасться якнайшвидше вирішити поточні організаційні питання та успішно виїхати з впевненістю в отриманні гарного місця.

Наш напрямок – опікунство. Через перевірені німецькі компанії підбираються вигідні вакансії по догляду за людьми похилого віку. Для жінок, які не готові до тяжких фізичних навантажень і не планують працювати по спеціальності, це найкращий варіант. Робота не складна, добре оплачується та має багато переваг. Наприклад, Вам буде забезпечене проживання в домі роботодавця та харчування за його рахунок. Відсутність цих затрат суттєво збільшить остаточну суму Вашого заробітку. Крім того, робота за кордоном для жінок – легальна.  В Україні підписується договір, а оплата здійснюється на картку.

Плануєте виїзд за кордон по біометричному паспорту у 2018 році? Пропонуємо спростити процес з нашою допомогою

Якщо у Вас поки немає візи, і Ви хотіли б відправитися за кордон на нетривалий період для оцінки умов, то виїзд на роботу по біометричному паспорту – правильне рішення. Якщо надалі буде бажання продовжувати поїздки, то ми допоможемо оформити робочу візу або ж забезпечимо можливість трудитися вахтовим методом – три через три місяці.

Компанія Opekun – авторитетний сервіс по підбору вакансій та супроводу працевлаштування за кордоном. З нами Ви уникнете будь-яких ризиків та з мінімальними для себе турботами зможете відправитися на заробітки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Scroll Up